|
Pierwsza połowa dobra w naszym wykonaniu. Szczególnie podobała mi się akcja po której Genkov trafił tylko w bramkarza. Szkoda, że sędzia nie podyktował 2 ewidentnych karnych. Zobaczymy czy Maaskant będzie coś zmieniał, bo oprócz Sivakowa wszyscy grają dobrze.
''Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki''
H. Reyman
|