krkgiba napisał(a):

|
Cikosz gra nieźle, podłącza się do akcji, Chavez na swoim poziomie, kwestia przyzwyczajenia, ale nie można zarzucić, że nie mamy obrony, bo bywało z nią naprawdę dużo gorzej
|
No tak , pozytywy zawsze marzą negatywy.Cikosz jest słaby w obronie , orócz tego że się podłącza to co z tego jest ? podłączy się i dogra dp tyłu :czyli bezsens.