Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 15.04.2011, 20:06
krkgiba napisał(a):Wyświetl post
Cikosz gra nieźle, podłącza się do akcji, Chavez na swoim poziomie, kwestia przyzwyczajenia, ale nie można zarzucić, że nie mamy obrony, bo bywało z nią naprawdę dużo gorzej
No tak , pozytywy zawsze marzą negatywy.Cikosz jest słaby w obronie , orócz tego że się podłącza to co z tego jest ? podłączy się i dogra dp tyłu :czyli bezsens.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując