wolfy napisał(a):

|
Ja i komentatorzy w C+ twierdzimy, że był. Podobnie jak przepisy gry w piłkę nożną. Nie ma czegoś takiego jak "nabita" ręka.
|
zobaczymy co Stemplowski (czy tam Stempniewski, nie pamietam) w Lidze + powie. o dobry browar jednak bym się założył, że nie było tam nic - w 100% jednak przyznaję, pewien nie jestem.
co do drugiego "karnego" to już inna sytuacja, tam Gienek pokazał, że nurkowanie na treningach ćwiczy ostro.