Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 15.04.2011, 20:05
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Cikosza strona nie widzisz ? sam okulary ubierz ok ?

Chavez o Cikos dwa najsłapsze ogniwa naszej obrony.

Melikson zdecydowanie lepiej się czuje na środku niż na skrzydle , i to widac goły okiem.

W drugiej połowie powinni zacząć ZAPIERDALAĆ , bo w środku pola Jirsak z Sivakowem śpią.

Ci co się spinają na Gienka że nie strzelił , a Brożek jakie setki marnował ? chłopy wrzućcie na luz. Jeliens na mega plus każdego jego podanie docierało tam gdzie chciał.
Cikosz gra nieźle, podłącza się do akcji, Chavez na swoim poziomie, kwestia przyzwyczajenia, ale nie można zarzucić, że nie mamy obrony, bo bywało z nią naprawdę dużo gorzej
Odpowiedz cytując