Teqcontroller napisał(a):

Cikosza strona nie widzisz ? sam okulary ubierz ok ?
Chavez o Cikos dwa najsłapsze ogniwa naszej obrony.
Melikson zdecydowanie lepiej się czuje na środku niż na skrzydle , i to widac goły okiem.
W drugiej połowie powinni zacząć ZAPIERDALAĆ , bo w środku pola Jirsak z Sivakowem śpią.
Ci co się spinają na Gienka że nie strzelił , a Brożek jakie setki marnował ? chłopy wrzućcie na luz. Jeliens na mega plus każdego jego podanie docierało tam gdzie chciał.
|
Cikosz gra nieźle, podłącza się do akcji, Chavez na swoim poziomie, kwestia przyzwyczajenia, ale nie można zarzucić, że nie mamy obrony, bo bywało z nią naprawdę dużo gorzej