Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 15.04.2011, 20:03
Widzę ,że Genkov znów trafił z nieba do piekła Przy pierwszej sytuacji wydaje mi się że nie widział obrońcy jak mijał bramkarza , przy drugiej mógł się zachować lepiej , powinien strzelać z pierwszej a nie przyjmować choć źle tego nie zrobił ale piłka była w powietrzu( o ile dobrze pamiętam) i musiał szybko decydować się na strzał ponieważ obrońca już naciskał go i strzelił prosto w bramkarza - zdarza się . Co do karnych - ewidentne przynajmniej wg mnie . No i wkur... mnie dlaczego tak ciągle pierdo.. o "tej liczbie obcokrajowców w 11 Wisły " , wałkują już o tym całą rundę jakby nie mieli innych tematów !
Ostatnio edytowane przez fanfan : 15.04.2011 o godz. 20:06.
Odpowiedz cytując