|
Zagraliśmy chyba najlepszą pierwszą połowę w tej rundzie, a dzięki sędziemu i własnemu braku skuteczności będziemy się męczyć w drugiej połowie. Sędzie taki drukarz, że po meczu powinien sam udać się do Wrocławia.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|