Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 15.04.2011, 20:02
Genkov kim on jest na boisku?.Jest tam po to kur.wa w koncu zeby takie piłki strzelac jako NAPASTNIK,nie jako pomocnik czy obronca.
Tak jak na Pareiko mozna polegac,tak on ma setki strzelac bo to jego robota do cholery...

Siwakow to juz brak slow...
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując