Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 15.04.2011, 20:01
krkgiba napisał(a):Wyświetl post
o czym Ty gadasz? gdzie ta obrona jest ogrywana? ubierz okulary

Genkov powinien strzelić + minimum 1 karny i byłoby 2 do ucha, mecz spokojniejszy.

Mecz spokojnie do wygrania, Bełchatów w obronie słabiuuutki

Cikosza strona nie widzisz ? sam okulary ubierz ok ?

Chavez o Cikos dwa najsłapsze ogniwa naszej obrony.

Melikson zdecydowanie lepiej się czuje na środku niż na skrzydle , i to widac goły okiem.

W drugiej połowie powinni zacząć ZAPIERDALAĆ , bo w środku pola Jirsak z Sivakowem śpią.

Ci co się spinają na Gienka że nie strzelił , a Brożek jakie setki marnował ? chłopy wrzućcie na luz. Jeliens na mega plus każdego jego podanie docierało tam gdzie chciał.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując