|
Wielka dziura na lewej stronie jest. Nikt tam z pomocników nie gra. Kirm i Melikson tylko z prawej ale lewa cała wolna. Dodatkowo kogoś w środku bardziej kreatywnego brakuje. Będzie dobrze bo gramy całkiem fajnie jak dla mnie. Ewidentny faul na karnego na Genkovie. Ręki bym za to nie gwizdał.
|