Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 15.04.2011, 20:00
Wielka dziura na lewej stronie jest. Nikt tam z pomocników nie gra. Kirm i Melikson tylko z prawej ale lewa cała wolna. Dodatkowo kogoś w środku bardziej kreatywnego brakuje. Będzie dobrze bo gramy całkiem fajnie jak dla mnie. Ewidentny faul na karnego na Genkovie. Ręki bym za to nie gwizdał.
Odpowiedz cytując