Markus napisał(a):

Poważnie spodziewałeś sie innego sędziowania od arbitra z Warszawy?
Ktokolwiek się spodziewał?
Pytania retoryczne. Jaka od lat jest polska rzeczywistość piłkarska każdy wie.
|
OK, ale to były
dwa ewidentne, stuprocentowe karne w odstępie może dziesięciu minut.