|
Prawda taka ze gdybysmy mieli dobrego napastnika 2 polowe grali bysmy na lajcie. a tak to cholera wie co bedzie.
Choc mecz naprawde niezly w wykonaniu Wisly. Oby nie nadziali sie na jakas kontre i cos strzelili bo 3 pkt niezbedne.
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
|