Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 15.04.2011, 19:56
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Sivakow zero , Jirsak oprócz tego ze coś tam podał rusza się jak mucha w gównie , Cikos coś tam wybronił ale i tak jest mega lipa. Chavez niech sie nie bierze za rozgrywanie bo podać nie umie.

Boimy się grać , powód? bardzo prosty OBRONA która jest ogrywana jak amatorzy.
o czym Ty gadasz? gdzie ta obrona jest ogrywana? ubierz okulary

Genkov powinien strzelić + minimum 1 karny i byłoby 2 do ucha, mecz spokojniejszy.

Mecz spokojnie do wygrania, Bełchatów w obronie słabiuuutki
Odpowiedz cytując