Teqcontroller napisał(a):

Sivakow zero , Jirsak oprócz tego ze coś tam podał rusza się jak mucha w gównie , Cikos coś tam wybronił ale i tak jest mega lipa. Chavez niech sie nie bierze za rozgrywanie bo podać nie umie.
Boimy się grać , powód? bardzo prosty OBRONA która jest ogrywana jak amatorzy.
|
o czym Ty gadasz? gdzie ta obrona jest ogrywana? ubierz okulary
Genkov powinien strzelić + minimum 1 karny i byłoby 2 do ucha, mecz spokojniejszy.
Mecz spokojnie do wygrania, Bełchatów w obronie słabiuuutki