|
Sivakow zero , Jirsak oprócz tego ze coś tam podał rusza się jak mucha w gównie , Cikos coś tam wybronił ale i tak jest mega lipa. Chavez niech sie nie bierze za rozgrywanie bo podać nie umie.
Boimy się grać , powód? bardzo prosty OBRONA która jest ogrywana jak amatorzy.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
|