Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 15.04.2011, 19:53
Sivakow zero , Jirsak oprócz tego ze coś tam podał rusza się jak mucha w gównie , Cikos coś tam wybronił ale i tak jest mega lipa. Chavez niech sie nie bierze za rozgrywanie bo podać nie umie.

Boimy się grać , powód? bardzo prosty OBRONA która jest ogrywana jak amatorzy.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując