|
Sędzia w pierwszej połowie się popisał. Dwa karne, do tego trzeba być nienormalnym, żeby puścić taki faul jak Cetnarskiego na Chavezie bez kartki. No ludzie, przecież on mu bez piłki w piszczel wjechał!
Naprawdę nieźle było z przodu, tylko nie miał kto akcji wykończyć. Genkov miał dwie setki, jak on tego nie strzelił?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|