Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 15.04.2011, 19:45
Cytat:
no i co z tego że sam? to nie nic nie zmienia, sytuacja była przypadkowa, takich karnych się nie dyktuje. sprawdź przepisy
W poprzednim meczu Wisły podyktował sędzia karnego, podobny przypadek. Wiślak nabił gracza Korony, ten zatrzymał ręką i był karny

Cytat:
Jak nic nie gramy to zawsze coś wpada, teraz jak rozgrywamy dobre zawody i powinno być 0-3 z samych akcji (nie licząc 2 ewidentnych karnych) to nic nie wpada!
Te 2 sytuacje Genkova, szczególnie ta 2 to gdyby postawić juniora to myślę, że strzeliłby lepiej
Odpowiedz cytując