|
Jak nic nie gramy to zawsze coś wpada, teraz jak rozgrywamy dobre zawody i powinno być 0-3 z samych akcji (nie licząc 2 ewidentnych karnych) to nic nie wpada! Posiadanie piłki momentami 70% do 30.
Nie przełknę tego jeśli to się nie zakończy happy endem bo w zasadzie po 1 połowie powinno być po meczu.
|