|
Słyszał ktoś z Was dokładnie ten wywiad z Pawełkiem na temat Pareiki ? Czy On coś wspominał o tym że Sergiej przyjechał tu odcinać kupony ? Mi w tym momencie strasznie zarywało i dokładnie tego nie usłyszałem ale jakoś tak to zabrzmiało . Może to ktoś potwierdzić?
|