Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10718
Stary 15.04.2011, 18:57
Słyszał ktoś z Was dokładnie ten wywiad z Pawełkiem na temat Pareiki ? Czy On coś wspominał o tym że Sergiej przyjechał tu odcinać kupony ? Mi w tym momencie strasznie zarywało i dokładnie tego nie usłyszałem ale jakoś tak to zabrzmiało . Może to ktoś potwierdzić?
Odpowiedz cytując