|
kolego poświecam swój czas, żeby zgłaszać, szukać, pisać posty tutaj na forum oraz na forum nadawcy ..
było X razy pisane, żeby tak nie pisać, ile można powtarzać ? poza tym sam sobie przeczy, bo jeśli tak pisze, to meczów nigdy nie będzie, więc sam sobie strzela w kolano
z mojej strony koniec tematu, 3 punkty dziś zostają w Krakowie !
|