|
Mam nadzieje na wysokie zwyciestwo glownie dla tego zebyscie sie w koncu zamkneli i nie zgrywali wiekszych ekspertow od trenera bo juz nie da rady tego czytac, co nie wejde na forum to placze. Maaskant jest od wyboru skladu my od kibicowania. Po co go krytykowac skoro do tej pory sie nie mylil.
|