Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 15.04.2011, 18:16
Nie ma to jak mecz u siebie ze średniakiem ligi zaczynać dwoma defensywnymi pomocnikami . Zobaczymy co z tego wyjdzie , ale nie podoba mi się taka polityka .
Odpowiedz cytując