Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10714
Stary 15.04.2011, 18:15
szprotson napisał(a):Wyświetl post

A czy Ty jestes pracodawca Wojtka Ł. by osadzac go ze za duzo zarabia nie siedząc w temacie
Skoro pracodawca okreslił Wojtka na taka kwote jak ma w kontrakcie to wg. mnie jakieś przełożenie to jest i musiało jakos powstać.
Ale przeciec pilkarz jest osoba publiczna i podlega ocenie. Nie trzeba miec ukonczonej akademii trenerskiej zeby zobaczyc ze Wojciech L. z umiejetnosci pilkarskich ma jeden zwod ktory juz zna kazdy, 0 dryblingu, technike baaardzo przecietna (da sie to zobaczyc po tym jak przyjmuje pilke), ostatnie podanie ktore delikakatnie mowiac szwankuje.

Zarowno kontrakt, transfer jak i jego kwota podchodzi pod szufladke "MEGA pomylka transferowa"

A teraz sie okazuje ze nie dosc ze slaby to jeszcze watpliwy moralnie.

Malo?
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując