Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10796
Stary 15.04.2011, 17:40
pzkwr napisał(a):Wyświetl post
To typowa kiełbasa wyborcza, która naszą kochaną stolicę będzie bardzo drogo kosztować.
....
6 mln zł rocznie w skali budżetu Warszawy to malutka kropelka. Praktycznie niezauważalna. Więc nie rozumiem twierdzenia, że to będzie drogo kosztować? Jedynie czego mi szkoda to tego, że ta kasa idzie do iti. Bo gdyby był normalny właściciel, to przeznaczyłby te pieniądze na rozwój klubu, a tak to sobie Walter przytuli kolejny hajs do kieszeni.

To jak nazwać tzw janosikowe które płaci województwo Mazowieckie (w tym spora część z Warszawy)? Co roku około 1 miliarda złotych. Tu jest problem, który mnie wkurza.
Odpowiedz cytując