Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10708
Stary 15.04.2011, 17:27
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ale ok, jak samo mowisz zycie to weryfikacja, wiec ja moge spokojnie pisac ze jestes przebeznadziejnym informatykiem nie potrafiącym nic?Moge tak pisac ?Moge czy nie?
Programistą, jeżeli już. Na jakiej podstawie chcesz to napisać? Do moich specjalistycznych aplikacji dostępu mieć raczej nie będziesz - do wewnętrznego użytku Ale spoko, pisz sobie.
Generalnie kopać się z koniem nie zamierzam. Argumenty za Kwiekiem w reprezentacji padły w poprzednim poście Na tym kończę, bo na tym etapie każdy już może sobie sam wyrobić opinię.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 15.04.2011 o godz. 17:53.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując