szprotson napisał(a):

|
ale ok, jak samo mowisz zycie to weryfikacja, wiec ja moge spokojnie pisac ze jestes przebeznadziejnym informatykiem nie potrafiącym nic?Moge tak pisac ?Moge czy nie?
|
Programistą, jeżeli już. Na jakiej podstawie chcesz to napisać? Do moich specjalistycznych aplikacji dostępu mieć raczej nie będziesz - do wewnętrznego użytku

Ale spoko, pisz sobie.
Generalnie kopać się z koniem nie zamierzam. Argumenty za Kwiekiem w reprezentacji padły w poprzednim poście

Na tym kończę, bo na tym etapie każdy już może sobie sam wyrobić opinię.