Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 15.04.2011, 17:25
Panowie i Panie od teraz ten temat działa na zasadzie czatu do chwili zakończenia meczu. Nie znaczy to, że moderatorzy nie będą się mu przyglądali i że nie obowiązują ogólnie przyjęta na forum zasady.
Szczególnie karane będzie obrażanie zawodników.
Jest różnica między XZYZ zagrał jak łajza a YHX ty łajzo za to drugie lecą bany.
Odpowiedz cytując