|
Panowie i Panie od teraz ten temat działa na zasadzie czatu do chwili zakończenia meczu. Nie znaczy to, że moderatorzy nie będą się mu przyglądali i że nie obowiązują ogólnie przyjęta na forum zasady.
Szczególnie karane będzie obrażanie zawodników.
Jest różnica między XZYZ zagrał jak łajza a YHX ty łajzo za to drugie lecą bany.
|