Semper Fidelis 1985 napisał(a):

Dobra Panowie i Panie dość psioczenia na forum, kto zagra i jaki będzie wynik przekonamy się na żywo na R22! Więc gasić komputery i na Reymonta bo biletów jest pewnie jeszcze masa!
Do zaba na meczu!
|
Ano czas zbierać dupe sprzed kompa ;-)