Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 15.04.2011, 16:53
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Dobra Panowie i Panie dość psioczenia na forum, kto zagra i jaki będzie wynik przekonamy się na żywo na R22! Więc gasić komputery i na Reymonta bo biletów jest pewnie jeszcze masa!

Do zaba na meczu!
Ano czas zbierać dupe sprzed kompa ;-)
Odpowiedz cytując