szprotson napisał(a):

a skąd to wiesz?
Odmówił sprzedania ale wystąpił w meczu sprzedanym i wiedział o tym?
|
Przytoczę tutaj fragment artykułu z Gazety Krakowskiej:
Cytat:
Wtajemniczeni piłkarze "Pasów" nierówno podzielili się pieniędzmi. Sławomir O. miał wziąć 20 tys. zł, a Piotr B. - 6 tys. zł. Tomasza W. ruszyło sumienie i szybko zwrócił wręczone mu 7 tys. zł. Są też jednak pozytywni bohaterowie tej historii. Według materiałów zgromadzonych przez prokuraturę korupcyjną ofertę odrzucili Arkadiusz Baran, Marcin Cabaj, Paweł Nowak, Krzysztof Przytuła i Łukasz Skrzyński. Jeden z nich opowiedział nam o kulisach tej sprawy.
- Kiedy pojawił się ten pomysł, nasza piątka się sprzeciwiła. Wydawało nam się, że temat umarł, bo padło takie zdanie: wszyscy albo nikt. Pomyśleliśmy wtedy, że reszta się wystraszyła. Nie wiedzieliśmy, że dogadali się za naszymi plecami. W trakcie tego meczu coś podejrzewałem, ale wszyscy dookoła zarzekali się, że gramy czysto. Nie każde złe zagranie musi być przecież umyślne. Potem nikt już o tym spotkaniu nie mówił. Aż do teraz
|