Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 15.04.2011, 16:47
Grajac u siebie musimy wygrywac.Niewazne z kim gramy,na R22 zawsze ma wygrywac Wisła.

Do srodka Siwakov z Wilkiem Melikoson na skrzydlo.On i tak czesto i gesto zmienia pozycje wiec nie ma dla niego to roznicy.

Licze ze Genkov cos trzeli,bo widac ze z kazdym meczem gra coraz lepiej i pewniej.

Pomozmy dzis im dopingiem ,WSZYSCY NA MECZ!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując