|
Grajac u siebie musimy wygrywac.Niewazne z kim gramy,na R22 zawsze ma wygrywac Wisła.
Do srodka Siwakov z Wilkiem Melikoson na skrzydlo.On i tak czesto i gesto zmienia pozycje wiec nie ma dla niego to roznicy.
Licze ze Genkov cos trzeli,bo widac ze z kazdym meczem gra coraz lepiej i pewniej.
Pomozmy dzis im dopingiem ,WSZYSCY NA MECZ!
|