Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 15.04.2011, 16:35
Jagul napisał(a):Wyświetl post
W ostateczności na skrzydle za Małeckiego może zagrać Melikson, a w środku trójka Jirsak-Wilk-Sivakov. Jednak ja zdecydowanie wolałbym zobaczyć Riosa. To może być tak naprawdę ostatnia szansa, żeby pokazał co potrafi.
Bardziej spodziewam się występu Meliksona na skrzydle i Garguły na środku. Gramy u siebie o 3 punkty...Jirsak-Wilk-Siwakow trochę zbyt defensywnie wygląda.
Odpowiedz cytując