Jagul napisał(a):

|
W ostateczności na skrzydle za Małeckiego może zagrać Melikson, a w środku trójka Jirsak-Wilk-Sivakov. Jednak ja zdecydowanie wolałbym zobaczyć Riosa. To może być tak naprawdę ostatnia szansa, żeby pokazał co potrafi.
|
Bardziej spodziewam się występu Meliksona na skrzydle i Garguły na środku. Gramy u siebie o 3 punkty...Jirsak-Wilk-Siwakow trochę zbyt defensywnie wygląda.