wolfy napisał(a):

Nie zgrywaj głupiego, dobra? To, że podpisał wysoki kontrakt nie oznacza, że na tyle realnie zasługuje. Masa takich "Kokosów" w lidze, ale widzę że niektórzy w bronieniu piłkarzy posuną się nawet do twierdzenia, że Ziemia jet płaska.
Nie, ....a, "Łobo" zarabia adekwatnie do umiejętności, jest przecież od lat wiodącą postacią w zespole.
|
heh.
Czyli podpisał wysoki kontrakt ale na taki nie zasługiwał.Wiec kto z nim to podpisał skoro tego nie był wart?
czy moze jak podpisywał był wart?
Oczywiscie,teraz 90% napisze ze była przeciwko sprowadzeniu Wojtka, ale przypomnijcie sobie jak to było kilka lat wstecz.
Wolfy, pokaż mi mase takich Kokosów w lidze. Przypomne tylko ze wg. socjoligicznego punkt widzenia masa to conajmniej duża grupa ludzi.
Przy ocenie zacznij od tego ze 3 ligowy piłkarz,ba, nawet to jest były zawodnik Wisły Kraków zarabia w granicach 6-8 tys.
E: Nie jestem obrońca od razu sobie to wyjaśnijmy.IMO wszyscy z tego meczu powinni dostać taka sama kare, niewazne czy sie przyznali,uciekli czy cos innego.