Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Siemens
Member
Od: 04.2007
Offline
#
4617
15.04.2011, 16:02
Jak nie ma podanej informacji na oficjalnej to wychodzi że są bo nie raz tak było że tu pisali że nie ma itp. o co się okazało w kasie jeszcze były
Siemens
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siemens
Znajdź inne posty napisane przez Siemens