Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 15.04.2011, 15:19
Samą ambicją nie da się nadrobić braki sportowe czy czysto techniczne. To byłoby zbyt proste i każdy tą drogą chciałby podążać

prezes85 napisał(a):Wyświetl post
Jak z frekwencją? Kupie bilet na D przed samym meczem?


Widzisz gdzieś info o ich braku? jakieś zwroty z FC itp jak zawsze będą więc może się załapiesz przed meczem.
Odpowiedz cytując