Samą ambicją nie da się nadrobić braki sportowe czy czysto techniczne. To byłoby zbyt proste i każdy tą drogą chciałby podążać
prezes85 napisał(a):

|
Jak z frekwencją? Kupie bilet na D przed samym meczem?
|
Widzisz gdzieś info o ich braku? jakieś zwroty z FC itp jak zawsze będą więc może się załapiesz przed meczem.