Titto napisał(a):

Rios może nie jest za szybki, ale za to ma dobry drybling i potrafi dośrodkować.
Oby tylko nie zawalił czegoś (jeśli zagra) z Bełchatowem, bo potem na forum będzie, że nie potrzebnie zawieszaliśmy Łobo i można było Meliksona przesunąć na skrzydło etc.
|
Kosmitami nie należy się przjemować.