Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Musiek1906
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: VII
Offline
#
4610
15.04.2011, 15:12
Czy ktoś może potwierdzić słowa Pawel.Busko odnośnie braku biletów na sektor G?
Musiek1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Musiek1906
Znajdź inne posty napisane przez Musiek1906