|
Wielka Wisła
Offline
|
|
Baala napisał(a): 
Co do samej sytucja to przypomina mi sie taki satyrystyczny rysunek:
Babci ktoś wyrywa torebke, a ta krzyczy:
- ratunku złodziej
Poczym podchodzi przechodzień i mówi:
-czemu pani szkaluje tego człowieka skoro sąd go jeszcze nie skazał.
|
To źle Ci przypomina
|
|