szprotson napisał(a):

przepraszam
Co to za kara?
Bo np. Tomasz Wacek jeden z pierwszych który rzekomo zgłosił sie do prokuratora i oddał pieniadze dalej pracuje i o żadnej karze nie slyszalem?
|
Jak pewnie się domyślasz, karę rozumiem przez usłyszenie zarzutów. Może rzeczywiście powinienem napisać "przyznał się do winy". Nie mniej jednak, fakt jest taki że Łobo gra na zwłokę, ponieważ wie że jak już go oskarżą to w Jadze mu nikt tak wysokiego kontraktu nie da
