TeeS napisał(a):

|
Ciekawe co by się stało, gdyby jutro nagle pojawiły się artykuły w prasie o tym, że sprzedawali mecze Małecki, Genkow, Sobolewski albo kilku innych kluczowych graczy Wisły.
|
Nie ma zmiłuj jeśli nawet sam Messi jest umoczony w korupcje to dla mnie jest skończony. Umiejętności piłkarskie wogóle nie powinny w tej sprawie mieć jakiekolwiek znaczenie. Łobodziński mógłby być i nawet czołowym naszym strzelcem. Jednak tacy gracze odzwierciedlaja dla mnie jedno. Mentalność, że można sobie wybrać mecz w jakim sie chce grać na poważnie.
Dla mnie decyzja jedyna i słuszna choc powinna być już z pół roku temu.
Co do samej sytucja to przypomina mi sie taki satyrystyczny rysunek:
Babci ktoś wyrywa torebke, a ta krzyczy:
- ratunku złodziej
Poczym podchodzi przechodzień i mówi:
-czemu pani szkaluje tego człowieka skoro sąd go jeszcze nie skazał.