wanol napisał(a):

|
Po prostu reszta się przynała i dobrowolnie poddała karze, a Wojtuś nie ma na tyle jaj (albo liczy że przeciągnie jeszcze parę miesięcy i wydoi Wisłę jeszcze bardziej). Szkoda, bo to nie tak słaby piłkarz jak go niektórzy malują.
|
przepraszam
Co to za kara?
Bo np. Tomasz Wacek jeden z pierwszych który rzekomo zgłosił sie do prokuratora i oddał pieniadze dalej pracuje i o żadnej karze nie slyszalem?