Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10670
Stary 15.04.2011, 14:37
wanol napisał(a):Wyświetl post
Po prostu reszta się przynała i dobrowolnie poddała karze, a Wojtuś nie ma na tyle jaj (albo liczy że przeciągnie jeszcze parę miesięcy i wydoi Wisłę jeszcze bardziej). Szkoda, bo to nie tak słaby piłkarz jak go niektórzy malują.
przepraszam
Co to za kara?
Bo np. Tomasz Wacek jeden z pierwszych który rzekomo zgłosił sie do prokuratora i oddał pieniadze dalej pracuje i o żadnej karze nie slyszalem?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując