Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
wanol
Junior Member
Od: 08.2010
Offline
#
10669
15.04.2011, 14:31
Po prostu reszta się przynała i dobrowolnie poddała karze, a Wojtuś nie ma na tyle jaj (albo liczy że przeciągnie jeszcze parę miesięcy i wydoi Wisłę jeszcze bardziej). Szkoda, bo to nie tak słaby piłkarz jak go niektórzy malują.
wanol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wanol
Znajdź inne posty napisane przez wanol