Wyświetl pojedynczy post
wanol
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10669
Stary 15.04.2011, 14:31
Po prostu reszta się przynała i dobrowolnie poddała karze, a Wojtuś nie ma na tyle jaj (albo liczy że przeciągnie jeszcze parę miesięcy i wydoi Wisłę jeszcze bardziej). Szkoda, bo to nie tak słaby piłkarz jak go niektórzy malują.
Odpowiedz cytując