Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 15.04.2011, 14:26
Oby tylko ta sytuacja nie odbiła się negatywnie na reszcie zawodników.

Maaskant też pewnie zadowolony nie jest, że w dniu meczu wypada mu "naturalny zmienik" Małeckiego i trzeba kombinować od nowa.

Najchętniej zobaczyłbym w składzie Riosa, ale pewnie zacznie na ławce, a na prawo pójdzie Melikson. W środku Wilk, Jirsak i Sivakov.

Mimo wszystko myślę, że wygramy 2-0 po przekonującej grze.
Odpowiedz cytując