|
Oby tylko ta sytuacja nie odbiła się negatywnie na reszcie zawodników.
Maaskant też pewnie zadowolony nie jest, że w dniu meczu wypada mu "naturalny zmienik" Małeckiego i trzeba kombinować od nowa.
Najchętniej zobaczyłbym w składzie Riosa, ale pewnie zacznie na ławce, a na prawo pójdzie Melikson. W środku Wilk, Jirsak i Sivakov.
Mimo wszystko myślę, że wygramy 2-0 po przekonującej grze.
|