Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10667
Stary 15.04.2011, 14:15
Ciekawe co by się stało, gdyby jutro nagle pojawiły się artykuły w prasie o tym, że sprzedawali mecze Małecki, Genkow, Sobolewski albo kilku innych kluczowych graczy Wisły - czy ci co teraz tak się cieszą też byliby tacy pierwsi do zawieszania i wyrzucania.

Fakt, że Łobodziński zarabia grubą kasę i się "nie spłaca" niektórym ewidentnie zaciemnia widok i pierwsi się rwą do kamienowania.

Nie ma wyroku - nie ma konsekwencji i tak powinno być w normalnym kraju.

PS. jeśli przynajmniej byłyby wniesione zarzuty - można by się zastanawiać nad zawieszeniem/nie wystawianiem w składzie, ale jak na razie to Łobodziński twierdzi że jest niewinny, a prokuratura chyba jego o nic nie oskarżyła (jeszcze) - w przeciwieństwie do innych z Zagłebia.
Ostatnio edytowane przez TeeS : 15.04.2011 o godz. 14:22.
Odpowiedz cytując