|
Dobrze, ale nie wolno sugerować się tylko doniesieniami prasowymi - dobrze wiemy jak to jest z mediami...
Gdy zostaną mu postawione zarzuty - zawiesić
Gdy udowodni mu się winę - wywalić.
Chyba, że sam zaproponuje rozwiązanie kontraktu to co innego.
Zgadzam się, że w Naszym klubie nie ma miejsca na sprzedawczyków, jednak nie dajmy się ponieść, bo oskarżenie można rzucić na każdego, jednakże czy słusznie? O tym już zdecyduje sąd
|