|
Osobiście nie widzę Riosa na skrzydle. Za wolny jest a tam trzeba dużo biegać. Sivakov z kolei ostatnio mnie zawodzi jak gra. Nie wnosi nic do zespołu, notuje głupie straty. Jako że gramy u siebie, to Ja bym obecnie przesunął Meliksona na skrzydło lewe, Kirma na prawo a do środka dał kogoś z dwójki Rios/Garguła jako ofensywnego pomocnika i za plecami Wilk z Jirsakiem. No ale zobaczymy jak Maaskant poukłada te klocki dzisiaj.
|