Wy wchodzicie i piszecie, czy też czasem ktoś coś czyta tego tematu?
westerstyl napisał(a):
|
Sorry ale co ty gadasz... Sposób prowadzenia piłki przez Małeckiego przewyższa 95% zawodników tej ligi. Chłopak posiada bardzo dobry strzał z obu nóg. Do tego jest stosunkowo szybki i bardzo mocno stoi na nogach. Te zalet bardzo rzadkie dla polskich ligowców sprawiają, że w połączeniu z jego ambicją jest zawodnikiem ponad przeciętnym.
|
To jest 67 liga. Zgazdam sie w 100% z plankiem