Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.04.2011, 13:43
Wy wchodzicie i piszecie, czy też czasem ktoś coś czyta tego tematu?
Cytat:
Dzisiaj, 13:10
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Lob...224,1,727.html

Łobo nie pogra
westerstyl napisał(a):
Sorry ale co ty gadasz... Sposób prowadzenia piłki przez Małeckiego przewyższa 95% zawodników tej ligi. Chłopak posiada bardzo dobry strzał z obu nóg. Do tego jest stosunkowo szybki i bardzo mocno stoi na nogach. Te zalet bardzo rzadkie dla polskich ligowców sprawiają, że w połączeniu z jego ambicją jest zawodnikiem ponad przeciętnym.
To jest 67 liga. Zgazdam sie w 100% z plankiem
Ostatnio edytowane przez szprotson : 15.04.2011 o godz. 13:50.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując