|
Dobra decyzja o zawieszeniu Łobodzińskiego.
To jest Wisła Kraków, marka, której nie można narażać na szwank przez wystawianie w składzie zawodnika, którym interesuje się prokuratura (prawdopodobnie nie bez powodu).
Do dziś pamiętam słowa Petrescu w kontekście korupcji, że w Wiśle sędziów nie częstowano nawet wodą.
Nie ma u nas miejsca na takie patologie, nie ma też miejsca na sentymenty. Trzeba podziękować Łobodzińskiemu za współpracę i tyle, niech sobie gra gdzie indziej.
|