Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10656
Stary 15.04.2011, 13:43
Dobra decyzja o zawieszeniu Łobodzińskiego.

To jest Wisła Kraków, marka, której nie można narażać na szwank przez wystawianie w składzie zawodnika, którym interesuje się prokuratura (prawdopodobnie nie bez powodu).

Do dziś pamiętam słowa Petrescu w kontekście korupcji, że w Wiśle sędziów nie częstowano nawet wodą.

Nie ma u nas miejsca na takie patologie, nie ma też miejsca na sentymenty. Trzeba podziękować Łobodzińskiemu za współpracę i tyle, niech sobie gra gdzie indziej.
Odpowiedz cytując