7 kotów napisał(a):

Piłkarz który się stara to Małecki. Jest słabym grakkiem nie oszukujmy się,.
|
dlaczego uważasz że Małecki jest słaby grajkiem? jedynie co mam mu do zarzucenia to to, że gra zbyt samolubnie. Ale ma na to pozwolenie od trenera. A dlaczego tak gra? Bo umie to robić/ Drygling strzał... przykładem niech będzie mecz z Ruchem wygrany 3-1 no i jego wszystkie bramki i asysty....