Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 15.04.2011, 13:33
Łobodziński na treningach to może być i Messi.
Ważne jest jednak to, ze w meczu o punkty wchodzi i prezentuje poziom drugoligowy.
Straty, niecelne podania, strzały na wywołanie śmiechu. Raz na 100 prób mu coś wyszło i każdy miał podniete - "a nuż teraz odpali!"

Nie odpalil, i w Wiśle już nie odpali. Żegnany miernoty jak Pawełek i Łobodziński i czekamy na piłkarzy lepszych.


Piłkarz który się stara to Małecki. Jest słabym grakkiem nie oszukujmy się, ale ambicja nadrabia wszystkie niemal braki. I takich piłkarzy kibice lubią, a nie ciamajdy jak Wojtek czy Mariusz.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując