Kryniu napisał(a):

|
Osobiście nic do niego nie mam ale jeśli chodzi o Wisłę to tylko obciąża budżet i działa na niekorzyść klubu
|
Osobiście nic do niego nie masz?
Kolego, on ustawił mecz piłkarski. Sprzedał wynik za grubą kasę, wypiął się na wszystkich kibiców na trybunach, okłamał ich i oszukał.
Niech teraz jeździ po pustyni z Małyszem.