Wyświetl pojedynczy post
herkules
Senior Member
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10653
Stary 15.04.2011, 13:30
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
Osobiście nic do niego nie mam ale jeśli chodzi o Wisłę to tylko obciąża budżet i działa na niekorzyść klubu
Osobiście nic do niego nie masz?

Kolego, on ustawił mecz piłkarski. Sprzedał wynik za grubą kasę, wypiął się na wszystkich kibiców na trybunach, okłamał ich i oszukał.

Niech teraz jeździ po pustyni z Małyszem.
Odpowiedz cytując