Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10651
Stary 15.04.2011, 13:23
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Łobodziński był jednym z liderów Zagłębia (z Szczypkowskim, z Iwańskim, z Jackiewiczem) i jako jedyny nie brał udziału w zrzutce? Bez przesady. Przede wszystkim, Łobodzińskiemu mają zostać postawione zarzuty, więc jest to kwestia czasu.
Być może jest winny ale nie jesteśmy krajem islamskim żeby dokonywać samosądów (w tym przypadku rozwiązania kontraktu) na zawodniku. Gwoli ścisłości, bronię tylko człowieka, moja opinia jest identyczna że Łobo nic nie gra i nie zasługuje na tak wysoki kontrakt, ba, nie zasługuje na grę w Wiśle.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując