KOALIK napisał(a):

|
Łobodziński był jednym z liderów Zagłębia (z Szczypkowskim, z Iwańskim, z Jackiewiczem) i jako jedyny nie brał udziału w zrzutce? Bez przesady. Przede wszystkim, Łobodzińskiemu mają zostać postawione zarzuty, więc jest to kwestia czasu.
|
Być może jest winny ale nie jesteśmy krajem islamskim żeby dokonywać samosądów (w tym przypadku rozwiązania kontraktu) na zawodniku. Gwoli ścisłości, bronię tylko człowieka, moja opinia jest identyczna że Łobo nic nie gra i nie zasługuje na tak wysoki kontrakt, ba, nie zasługuje na grę w Wiśle.