Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 15.04.2011, 13:11
pokazał te umiejętnościa w meczu z TSP własnie.

Ma takie same jesli nie gorsze papiery na gre jak Cabral...który jest średni. Ewidentnie srednie pilkarze z ligi argentynskiej nie pasuja do naszej agresywnej i siłowej gry.
Skoro Maaskant chłopa nie wpuszcza to coś to oznacza czy nie?

E: Wojtka oceniam jak piłkarza nie jako sprzedawczyka, i patrze czy druzyna zyska czy straci na zawieszeniu go.I w moim odczuciu,niestety straci.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 15.04.2011 o godz. 13:16.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując